• វគ្គទី៤ ចាប់ពីថ្ងៃទី១៩ ដល់ថ្ងៃទី៣០ ខែឧសភា ឆ្នាំ២០២៥
• វគ្គទី៥ ចាប់ពីថ្ងៃទី១៦ ដល់ថ្ងៃទី២៧ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០២៥
• វគ្គទី៦ ចាប់ពីថ្ងៃទី១៤ ដល់ថ្ងៃទី២៥ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២៥
លក្ខខណ្ឌនៃការជ្រើសរើស ៖ មានចំណេះដឹងភាសាអង់គ្លេស, អាច​ប្រើប្រាស់​កុំព្យូទ័រ​កម្រិតមូលដ្ឋាន។
លក្ខខណ្ឌប្រឡង​បញ្ចប់ការសិក្សា ៖ បេក្ខជន​ត្រូវ​ប្រឡង​បញ្ចប់វគ្គ និង​ទទួលបានពិន្ទុចាប់ពី៨០ពិន្ទុឡើងទៅ (ពិន្ទុ​អតិបរមា១០០ពិន្ទុ)។ សិក្ខាកាម​ដែលបាន​បញ្ចប់​វគ្គបណ្តុះបណ្តាល​ដោយជោគជ័យ នឹងទទួល​បានវិញ្ញាបនបត្រ​បញ្ជាក់​ការ​សិក្សា​លើជំនាញកក់សំបុត្រ​យន្តហោះ​តាមប្រព័ន្ធ Galileo Distribution System។
Two air tickets on white laptop keyboard
គួរកត់សម្គាល់ថា វគ្គបណ្តុះបណ្តាលនេះ ក្នុង១វគ្គ​ត្រូវ​បានកំណត់សិក្ខាកាម​តែចំនួន១០នាក់ប៉ុណ្ណោះ ហើយទីតាំង​សម្រាប់វគ្គបណ្តុះបណ្តាល គឺស្ថិត​នៅ​ការិយាល័យ​ក្រុមហ៊ុន Travelport Official Partner Cambodai បន្ទប់លេខ១២២ និង១២៣ នៃមជ្ឈមណ្ឌលភ្នំពេញ ស្ថិត​នៅ​តាម​បណ្តោយមហាវិថីព្រះសីហនុ កែង​មហាវិថីសម្តេចសុធារស។
សម្រាប់អ្នក​បម្រើ​ការ​ក្នុងវិស័យ​ទេសចរណ៍ យុវជន សិស្ស និស្សិត និងសាធារណជន ដែលមានចំណាប់អារម្មណ៍ អាច​ចុះឈ្មោះតាមរយៈ​នាយកដ្ឋានបណ្តុះបណ្តាល​ជំនាញវិជ្ជាជីវៈទេសចរណ៍ នៃ​ក្រសួងទេសចរណ៍ ឬ​តាមរយៈតេឡេក្រាម 078 899 919 និង​តាម​រយៈ​អាសយដ្ឋានគេហទំព័រ www.tptd.org