ជំនាញដែលត្រូវផ្តល់ជូនរួមមាន ៖ ការដំឡើង​បណ្តាញអគ្គិសនី​ក្នុងអគារ (៣០នាក់), សេវាកម្មបរិក្ខាត្រជាក់​ក្នុងគេហដ្ឋាន (៣០នាក់), ការផ្សារអគ្គិសនី (៣០នាក់), ការងារកំបោរ (៣០នាក់), សេវាកម្ម​កុំព្យូទ័រ (៣០នាក់), ការថែទាំ និង​ជួសជុលរថយន្ត (៣០នាក់), សេវាកម្ម​សម្អាងកាយ (៣០នាក់) និង​ជំនាញថែទាំ ជួសជុលទោចក្រយានយន្ត (៣០នាក់)។
លក្ខខណ្ឌនៃការចុះឈ្មោះ ៖ យុវជន​មក​ពី​គ្រួសារក្រីក្រ និងយុវជន​មក​ពី​គ្រួសារងាយរងហានិភ័យ (ទទួលបានប្រាក់ឧបត្ថម្ភចំនួន ២៨ម៉ឺនរៀល), យុវជន​មក​ពី​គ្រួសារ​ដែល​សមាជិក មានប័ណ្ណសម្គាល់​មានពិការភាព បណ្ណសមធម៌សុខាភិបាល និង​បណ្ណ ប.ស.ស ពណ៌លឿង, យុវជន​ដែល​ឧទ្ទេសនាម​ដោយ រដ្ឋបាល​រាជធានី ខេត្ត ក្រុង ស្រុក ខណ្ឌ ឃុំ សង្កាត់។
ការទទួលពាក្យចាប់ពីថ្ងៃផ្សាយដំណឹងនេះតទៅ ។ សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែម​សូមទំនាក់ទំនង​ទៅ​កាន់វិទ្យាស្ថាន​ដែលមាន​អាសយដ្ឋាន ភូមិអូរឬស្សី២ សង្កាត់​អូឬស្សី ក្រុងក្រចេះ ខេត្តក្រចេះ ឬតាមលេខទូរស័ព្ទ 088 389 9991 / 097 752 3346៕