និស្សិតដែលកំពុងសិក្សានៅសាកលវិទ្យាល័យភូមិន្ទភ្នំពេញ, សាកលវិទ្យាល័យជាតិគ្រប់គ្រង និងវិទ្យាស្ថានបច្ចេកវិទ្យាកម្ពុជា នឹងមានឱកាសទទួលបានអាហារូបករណ៍១០០%រយៈពេល៤ឆ្នាំ ព្រមទាំងប្រាក់ឧបត្ថម្ភប្រចាំខែ វគ្គបណ្តុះបណ្តាល ឱកាសកម្មសិក្សា ក៏ដូចជាឱកាសការងារ ពីកម្មវិធីអាហារូបករណ៍ ចេន ហ្ស៊ី។
សាកលវិទ្យាល័យ និងជំនាញដែលអាហារូបករណ៍បានកំណត់ ៖ សាកលវិទ្យាល័យភូមិន្ទភ្នំពេញ រួមមានជំនាញ វិស្វកម្មបច្ចេកវិទ្យាព័ត៌មាន, ព័ត៌មានវិទ្យា, ការគ្រប់គ្រងពាណិជ្ជកម្មអន្តរជាតិ, ប្រព័ន្ធផ្សព្វផ្សាយ និងសារគមនាគមន៍ ។ សាកលវិទ្យាជាតិគ្រប់គ្រង រួមមានជំនាញសេដ្ឋកិច្ចឌីជីថល, ទេសចរណ៍។ ចំណែកវិទ្យាស្ថានបច្ចេកវិទ្យាកម្ពុជា មានជំនាញ វិស្វកម្មសំណង់ស៊ីវិល។
លក្ខណៈសម្បត្តិសម្រាប់អាហារូបករណ៍ ៖ មានសញ្ជាតិខ្មែរ, បេក្ខជនប្រឡងមធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិឆ្នាំ២០២៣-២០២៤, ត្រូវចុះឈ្មោះចូលរៀនជាស្ថាពរនៅសាកលវិទ្យាល័យ និងជំនាញដែលអាហារូបករណ៍បានកំណត់ (បង់ថ្លៃសិក្សារួច)។
ឯកសារត្រៀមសម្រាប់ដាក់ពាក្យ ៖ អត្តសញ្ញាណប័ណ្ណសញ្ជាតិខ្មែរ ឬសំបុត្រកំណើត, វិក្តយបត្របង់ថ្លៃសិក្សា, សញ្ញាបត្រមធ្យមសិក្សាទុតិយភូមិ និង សមិទ្ធិផលផ្សេងៗ (បើមាន)។
ដើម្បីធ្វើការចុះឈ្មោះ សូមចុចលើដំណរភ្ជាប់នេះ ។ ផុតកំណត់សម្រាប់ការចុះឈ្មោះនៅថ្ងៃទី១៥ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០២៥។ សម្រាប់ព័ត៌មានបន្ថែមសូមទំនាក់ទំនងតាមរយៈអ៊ីមែល info@princefoundation.com ឬទៅកាន់អាស័យដ្ឋាន អគារព្រីនស៍ ហូលឌីងគ្រុប, កោះពេជ្រ, សង្កាត់ទន្លេបាសាក់, ខណ្ឌចំការមន រាជធានីភ្នំពេញ៕